• Currently 3/5 Stars
Замовлення отримала швидко, все гарно та якісно упаковано. Менеджер приємна ...
Юлія, 24.01.22 10:42
  • Currently 3/5 Stars
Заказ получен очень быстро.Впечатление самое положительное,менеджер-консультант магазина вежлива и ...
Людмила, 21.12.21 12:58
  • Currently 3/5 Stars
покупал тесты для аквариума ,тесты на магний и кальций попросили ...
валерий, 03.12.21 09:52

Новости, статьи и обзоры

Внимание! 27.12.21 - короткий день

Друзья, обращаем Ваше внимание на то, что 27 декабря 2021 магазин работает до 15.00


Графік роботи на День Захисника України

Увага!

14 та 15 жовтня 2021 року офіс працює до 16:00. Доставка по Києву працювати в ці дні не буде. Дякуємо за розуміння та гарних Вам вихідних!😉


Как избавиться от мути в аквариуме?

Иногда в аквариуме мы видим такую неприятную проблему, как помутнение воды. Муть бывает как белая, так и зелёная. Давайте в этой статье попробуем разобраться с причинами возникновения мути в аквариуме и вариантами решения проблемы.

Графік роботи магазину на День Незалежності

Друзі! Попереду у нас велике свято - День Незалежності України!
Тому, з 22.08 по 24.08 наш офіс, доставка та відправка перевізниками працювати не буде. Але ви, як і завжди, зможете зробити замовлення у нас на сайті, яке ми з радістю обробимо 25 серпня. Приносимо вибачення за незручності, та гарних вам вихідних!


Как размножаются аквариумные рыбки петушки?

Петушки. Такие знакомые и при этом неизвестные рыбки. Ведь обычно любители петушков мало знают о их размножении. В этой статье мы попробуем разобраться в этом вопросе. 

Содержание морских свинок

Морская свинка была популярна в нашей стране еще с советских времен, но мало кто тогда задумывался как и где правильно держать животное, какую пищу ей нужно давать и как лечить в случае, если любимица заболеет. Свинок держали просто в коробках с нарезанными газетами, кормили только свеклой и яблоками и часто сажали вместе самца и самку. Все это категорически нельзя делать.

Графік роботи магазину на свята

Звертаємо Вашу увагу на те, що 21.06.21 та 28.06.21 магазин працює лише на оформлення замовлень через інтернет. Офіс, доставка та відправлення перевізниками працювати не буде. Всі замовлення, що надійдуть за неробочий час будуть опрацьовані 22.06 та 29.06 відповідно. Дякуємо за порозуміння та гарних Вам вихідних!


Рибки в ролі домашніх улюбленців

Приходить час, коли кожна дитина хоче власного вихованця. Адже діти люблять тварин. Але далеко не кожен вихованець може оселитися в будь-якій сім'ї. Наприклад, ви можете орендувати квартиру, де вам заборонено мати популярних домашніх тварин, таких як коти або собаки, чи в члена вашої родини може бути алергія на шерсть улюбленців. На щастя, є й інші створіння, які можуть задовольнити бажання вашої дитини завести хатнього вихованця. Фактично, риби стають усе популярнішим вибором у якості домашніх улюбленців. Вони є одними з найстаріших хребетних тварин у світі й мають безліч переваг.

Акваріуми корисні для душі

Наука вже підтвердила те, що шанувальники рибництва знали вже давно: спостереження за рибками, креветками та ін. в їхньому підводному світі розслабляє і сприяє хорошому самопочуттю. Стояти біля тихого плескоту ​​річки, спостерігати за водою або милуватися улюбленим пейзажем — знову і знову дослідження підтверджують, що спокійні моменти на природі допомагають людям розслабитися.

Домашні улюбленці допомагають боротися зі стресом у школі

Хатні вихованці корисні для психічного благополуччя і дорослих, і школярів. Собаки, рибки та інші домашні тварини не тільки допомагають дітям краще справлятися зі стресом, але й покращують їхню успішність у школі. Такими є результати дослідження Tetra, проведеного у Великобританії. Однак батьки можуть зробити більше, щоб допомогти своїм дітям у скрутні періоди.