• Currently 3/5 Stars
Второй раз заказывала живые растения. Всё замечательно) Отправили в тот ...
Світлана, 17.06.21 13:21
  • Currently 3/5 Stars
Замовляла в магазині фільтр, термометр і акваріум на 112 л. ...
Любов, 08.04.21 21:57
  • Currently 3/5 Stars
Заказывала фильтр .Помогли определиться с выбором. Получила уже на следующий ...
Светлана, 27.03.21 23:41

Новости, статьи и обзоры

Графік роботи магазину на свята

Звертаємо Вашу увагу на те, що 21.06.21 та 28.06.21 магазин працює лише на оформлення замовлень через інтернет. Офіс, доставка та відправлення перевізниками працювати не буде. Всі замовлення, що надійдуть за неробочий час будуть опрацьовані 22.06 та 29.06 відповідно. Дякуємо за порозуміння та гарних Вам вихідних!


Рибки в ролі домашніх улюбленців

Приходить час, коли кожна дитина хоче власного вихованця. Адже діти люблять тварин. Але далеко не кожен вихованець може оселитися в будь-якій сім'ї. Наприклад, ви можете орендувати квартиру, де вам заборонено мати популярних домашніх тварин, таких як коти або собаки, чи в члена вашої родини може бути алергія на шерсть улюбленців. На щастя, є й інші створіння, які можуть задовольнити бажання вашої дитини завести хатнього вихованця. Фактично, риби стають усе популярнішим вибором у якості домашніх улюбленців. Вони є одними з найстаріших хребетних тварин у світі й мають безліч переваг.

Акваріуми корисні для душі

Наука вже підтвердила те, що шанувальники рибництва знали вже давно: спостереження за рибками, креветками та ін. в їхньому підводному світі розслабляє і сприяє хорошому самопочуттю. Стояти біля тихого плескоту ​​річки, спостерігати за водою або милуватися улюбленим пейзажем — знову і знову дослідження підтверджують, що спокійні моменти на природі допомагають людям розслабитися.

Домашні улюбленці допомагають боротися зі стресом у школі

Хатні вихованці корисні для психічного благополуччя і дорослих, і школярів. Собаки, рибки та інші домашні тварини не тільки допомагають дітям краще справлятися зі стресом, але й покращують їхню успішність у школі. Такими є результати дослідження Tetra, проведеного у Великобританії. Однак батьки можуть зробити більше, щоб допомогти своїм дітям у скрутні періоди.

Акваріум як елемент дизайну

Домашні акваріуми привертають увагу й особливо гарно виглядають у житлових кімнатах. Це більше, ніж просто місце існування для риб та інших підводних істот. Привабливий акваріум, адаптований до зовнішнього вигляду вашої вітальні, прикрасить інтер’єр і змусить замислитися відвідувачів. Також акваріуми випромінюють відчуття спокою, створюючи гостинну затишну атмосферу. Є багато способів оформити акваріум і зробити його улюбленим, якісним і сучасним доповненням вашого будинку.

Акваріуми для дітей

«Я хочу акваріум!» — діти все частіше замовляють рибок у якості домашніх улюбленців. Акваріуми і їхній підводний світ дуже захоплюють у дитинстві. Це бажання викликає безліч питань у батьків, особливо в тих, хто ніколи раніше не наважувався заводити вдома рибок: чи можуть діти самостійно доглядати за акваріумом? Які риби підходять для дітей? Який розмір акваріума підійде новачкам? Чи можна поставити акваріум у дитячу кімнату? Читайте далі, щоб дізнатися, чому для вашої дитини — чудова ідея мати власний акваріум і що вам слід враховувати в такому випадку.

Savory - новый корм класса холистик

В зависимости от ингредиентов из которых изготавливаются корма для домашних животных, от способа изготовления и даже от того каким образом и где выращивалось сырье для корма - от всего этого зависит к какому классу можно будет его отнести. Если разница между эконом классом и суперпремиум довольно очевидна, то отличить суперпремиум и холистик сможет далеко не каждый специалист. Разобраться в том, что же такое класс "холистик" в кормлении домашних животных мы и попробуем в данной статье.

Корм Savory - вкусное может быть полезным!

Корм Savory - это новинка среди кормов для домашних животных. Но, производители этого бренда - отнюдь не новички в производстве питания для наших любимцев. Состав линейки тщательно прорабатывался в течении нескольких месяцев специалистами крупнейших европейских заводов по производству питания для котов и собак, также скрупулёзно отбирались поставщики ингредиентов для этого корма класса холистик. Именно поэтому в результате мы имеем супер качественное питание, а украинский заказчик производства является гарантией доступной цены кормов.

Графік роботи на травневі свята

Звертаемо Вашу увагу на те, що магазин 01.05-03.05 та 9.05-10.05 працює лише на оформлення замовлень через інтернет. Також, що 04.05 короткий робочий день - до 16.00. Гарних Вам вихідних!


З 8 березня! Графік роботи

Вітаємо Вас зі святом весни та краси! Бажаємо всього найкращого, найтеплішого та найяскравішого :)

Звертаємо Вашу увагу на те, що 8 березня офіс працює на самовивіз до 15.00. Доставка та відправка перевізниками 8 березня працювати не буде. Всі замовлення зроблені та оплачені після 13.00 в п'ятницю 05.03.21 будуть відправлені у вівторок 09.03.21