• Currently 3/5 Stars
Дуже дякую за швидку доставку і розуміння моєї ситуації. Мені ...
Яніна, 05.09.23 08:39
  • Currently 3/5 Stars
Спасибо вам за ваше профессиональное обслуживание и большой выбор товаров! ...
Андрей Гулько, 16.08.23 12:55
  • Currently 3/5 Stars
Duzhe dyakuyu!
Oleg, 21.07.23 09:54

Домашні улюбленці допомагають боротися зі стресом у школі


15 июня 2021 г.

Домашні улюбленці допомагають боротися зі стресом у школі

Хулігани в класі, вимогливі вчителі та суворі іспити — школа не завжди буває для дітей квітковою галявиною. Тому для них добре повернутися додому, щоб поділитися проблемами й турботами з домашніми улюбленцями. Компанія Tetra провела великомасштабне дослідження у Великобританії, щоби встановити, яке значення мають домашні тварини та які ефекти вони здійснюють. В опитуванні взяли участь 1000 батьків із дітьми від 3 до 14 років.

Стрес впливає на настрій дітей

У середньому діти з домашніми улюбленцями вчилися в школі на 10 % краще і, як правило, відповідали очікуванням вчителів. Схоже, що вихованці також впливають на те, як діти спілкуються: ті, у кого є домашні тварини, були описані, як більш впевнені в собі і дружелюбніші.

Заспокійливі водні мешканці

Опитані батьки наголошували на заспокійливій дії риб (51 відсоток). Вони також визнали корисним те, що мешканці акваріума допомагають дітям навчитися брати на себе відповідальність (55 відсотків) і зміцнювати їхні пізнавальні навички (17 відсотків).

Дитячий психолог доктор Ангарад Рудкін може тільки підтвердити ці висновки: «Утримання риб — фантастичний і безпечний спосіб познайомити дітей зі світом домашніх тварин». Вони дають можливість дітям здобувати важливі навички, які потім можна перенести в інші сфери життя, наприклад, у школу.

Поради в боротьбі зі стресом

Батьки також можуть звернути увагу на інші ознаки, які вказують на те, що їхні діти переживають сильний стрес. До них належать проблеми зі сном, головні болі, болі в животі, млявість. Доктор Ангарад Рудкін пропонує кілька порад про те, як допомогти дітям впоратися зі стресом.

Поговоріть із дитиною про те, що викликає у неї стрес. Дайте зрозуміти, що іноді відчувати стрес — це нормально й що це почуття пройде.
Під час стресу діти більше, ніж будь-коли, потребують розради та підтримки з боку батьків. Постарайтеся проводити більше часу зі своєю дитиною, пригощайте її чашкою гарячого шоколаду, улюбленою стравою або займіться декоративно-прикладним мистецтвом.
Фізичні вправи — прекрасний спосіб зняти стрес. Виведіть дитини на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям, пограти разом в ігри з м’ячем або прогулятися.
Почніть нове хобі, яким ви зможете зайнятися зі своєю дитиною. Наприклад, акваріум — прекрасна можливість встановити у вашому будинку спокійну атмосферу. Це також розвине у вашої дитини важливі навички, такі, як відповідальність. Крім того, оздоблення підводного світу — це велика розвага, яка також може зняти стрес.