• Currently 3/5 Stars
Уникальный магазин, работал практически со всеми украинскими интернет-продавцами аквариумистики, и ...
Виталий, 14.01.21 16:45
  • Currently 3/5 Stars
Магазін заслуговуе високу оцінку, вибір товару, адекватні ціни,консультації, обробка товару ...
Ігор, 13.01.21 17:30
  • Currently 3/5 Stars
Растения заказывала первый раз,отправили сразу. Продавца рекомендую.Спасибо. ...
Марина, 07.06.20 13:29

Купуй корм для риб, або черепах ТМ Tetra - отримуй Power Bank!


22 июня 2020 г.

Купуй корм для риб, або черепах ТМ Tetra - отримуй Power Bank!

УВАГА! АКЦІЮ ПРОДОВЖЕНО ДО 31.07.20! ПОСПІШАЙТЕ! Акція! Купуй корм для риб, або черепах ТМ Tetra, об’ємом 500 мл, або 2 по 250 мл та ставай учасником розіграшу Power Bank TM Varta!

Період проведення акціі: 22.06.2020 р – 31.07.2020 р. Кількість подарунків обмежена!

Для участі в акції необхідно придбати будь-який фасований корм для риб, або черепах TM Tetra об’ємом 500 мл, або 2 банки по 250 мл в період дії акції, підписатися на нашу сторінку у Facebook і написати номер видаткової накладної, за якою купувався акційний корм, в коментарях до рекламного посту, що стосується цієї акції. Якщо Ви не зареєстровані у Facebook, або за яких-небудь причин не можете це зробити – необхідно написати нам на електронну пошту orders@rybki.com.ua листа з темою «Акція Tetra». В листі вказати Ваше прізвище, ім’я, контактний телефон, номер видаткової накладної, за якою купувався акційний корм.

Акційний корм має бути повністю оплачений, видаткова накладна, що підтверджує факт купівлі – збережена.

Учасниками акції являються повнолітні громадяни України, що проживають на території України на час проведення акції, а також, виконали всі умови акції.

Приймаючи участь в акції учасник акції підтверджує те, що він згоден з усіма умовами акції, а також згоден їх виконувати.

Під подарунком Power Bank TM Varta слід розуміти право його придбання за 0,01 грн без ПДВ.

Переможці будуть визначені шляхом випадкового відбору з використанням сайту random.org. Один переможець отримує один подарунок. Подарунок не підлягає обміну, або поверненню. Результати розіграшу будуть вказані на нашій сторінці у Facebook, а також на головній сторінці інтернет-магазину 04.08.2020 р.

Якщо учасник повністю, або частково не виконав умови акції – він не може бути оголошений, як переможець.

Якщо переможець не виходить на зв’язок на протязі місяця після оголошення результатів розіграшу – він втрачає право на отримання подарунку

Магазин не несе відповідальності за вплив незалежних від нього обставин, що можуть зробити неможливим виконання умов акції.

Персональні дані учасників акції не представляються третім особам, але магазин залишає за собою право зберігати дані та використовувати їх у своїй діяльності щодо продажу товарів..

Магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни та/або доповнення до умов проведення акції. Зовнішній вигляд подарунку може відрізнятися від вказаного на фото.