• Currently 3/5 Stars
Заказывал растения для аквариума. менеджер перезвонила в день заказа. Согласовали ...
Андрей, 12.10.21 15:02
  • Currently 3/5 Stars
Доброжелательный, вежливый персонал, консультантам, с кем работала - всем спасибо, ...
Катерина Куприенко, 24.07.21 19:12
  • Currently 3/5 Stars
Фильтр для воды просто чудо!за такую скромную стоимость отлично!Быстро получила,всем ...
Татьяна, 20.07.21 17:08

Рибки в ролі домашніх улюбленців


15 июня 2021 г.

Рибки в ролі домашніх улюбленців

Переваги риб

Риби — ідеальні домашні вихованці для дітей, оскільки ці улюбленці дають можливість відкрити підводний світ і цілу екосистему. За рибками і їхньою поведінкою під водою можна оптимально спостерігати в домашньому акваріумі. Наприклад, дуже весело спостерігати за тим, як годують риб, і бачити, з яким задоволенням вони їдять. Діти також можуть багато чого довідатися про риб і їхні потреби, наприклад, про правильні параметри води і їхню важливість.

Створюючи акваріум, ви і ваша дитина можете дати волю своїй уяві. Під час оформлення підводного світу в акваріумі є різні варіанти, щоб додати свої особливості. Наприклад, ви можете вибрати колір гравію, різних водних рослин і будь-яких каменів або скульптур, які вам сподобаються. Затонулий піратський корабель може зробити акваріум захоплюючим місцем як для вашої дитини, так і для риб.

Дослідники з Національного морського акваріума в Плімуті також показали, що спостереження за акваріумом і рибами може знизити стрес, поліпшити самопочуття й покращити навички концентрації. Акваріуми можуть особливо допомогти дуже активним дітям стати спокійнішими. На додаток до вищесказаного, за рибками набагато простіше доглядати, ніж за багатьма іншими тваринами, що робить їх ідеальними для новачків. Звичайно, важливо утримувати риб відповідно до їхньої видової належності, щоб забезпечити їм довге й щасливе життя. У такий спосіб, ваша дитина вчиться уважності й у ранньому віці розвиває почуття відповідальності.

Вибір відповідного акваріума

Перш ніж придбати будь-яку рибу, ви мусите спочатку дізнатися про її точні потреби. Як правило, це допомагає заздалегідь отримати базове уявлення про утримання риби, щоб ви знали, що шукати для акваріума. Це тому, що акваріум, рослини та риби мають добре поєднуватися один з одним. Тому важливо подумати, яких рибок ви хотіли б тримати, і вибрати акваріум відповідного розміру. Стартові набори можуть полегшити життя новачкам у світі рибництва. Зазвичай це акваріум із помпою, фільтруючими матеріалами та кормом.

В ідеалі ви маєте спробувати відтворити природне місце існування риб, влаштувавши акваріум із відповідним субстратом і рослинами. Рослини особливо важливі при утриманні риб, оскільки вони постачають кисень і, певною мірою, можуть видаляти будь-які токсичні речовини з води. Як уже згадувалося вище, ви можете дати волю своїй уяві щодо того, як прикрасити власний акваріум камінням, коренями або скульптурами.

Ретельно обирайте інші види

Риби бувають самих різних форм і кольорів, що робить їх особливо цікавими. Додаючи рибок в акваріум, ви, звичайно ж, маєте переконатися, що всі види в ньому сумісні. Не всі види риб уживаються один з одним. Тому, обираючи риб, потрібно зупинятися на тих, які живуть у різних областях акваріума. Це означає, що вони будуть триматися подалі один від одного й можуть мирно співіснувати разом. В іншому випадку риби можуть перевтомити один одного. Тому, змішуючи риб варто не тільки перевіряти, чи уживаються види один з одним, але і їхню сумісність у вимогах до середовища проживання. Такі види, як золота рибка, гупі, барбуси, молінезії й райдужна риба, особливо підходять для новачків.

Навіть рибам потрібен догляд

Як уже йшла мова вище, за рибками набагато простіше доглядати, ніж за іншими тваринами. Незважаючи на це, рибки вимагають певного догляду й уваги після того, як ви встановили акваріум і заселили їх в акваріум. Наприклад, як і всіх домашніх улюбленців, їх потрібно годувати щодня. Також необхідно регулярно перевіряти параметри води, скажімо, значення pH, щоб швидко виявити будь-яке погіршення якості води. Оскільки риба безпосередньо контактує з водою через зябра, дуже важлива висока якість води. Тому вам потрібно регулярно виконувати часткову підміну води, щоб забезпечити необхідний рівень гігієни. Залишки їжі й будь-які мертві рослинні залишки також варто видаляти з води.

Дотримуючись цих кроків, ви дасте змогу своїм друзям із плавниками прожити довге та щасливе життя у вашому домі.