• Currently 3/5 Stars
Замовлення отримала швидко, все гарно та якісно упаковано. Менеджер приємна ...
Юлія, 24.01.22 10:42
  • Currently 3/5 Stars
Заказ получен очень быстро.Впечатление самое положительное,менеджер-консультант магазина вежлива и ...
Людмила, 21.12.21 12:58
  • Currently 3/5 Stars
покупал тесты для аквариума ,тесты на магний и кальций попросили ...
валерий, 03.12.21 09:52

Статьи и советы

Как избавиться от мути в аквариуме?

Иногда в аквариуме мы видим такую неприятную проблему, как помутнение воды. Муть бывает как белая, так и зелёная. Давайте в этой статье попробуем разобраться с причинами возникновения мути в аквариуме и вариантами решения проблемы.

Содержание морских свинок

Морская свинка была популярна в нашей стране еще с советских времен, но мало кто тогда задумывался как и где правильно держать животное, какую пищу ей нужно давать и как лечить в случае, если любимица заболеет. Свинок держали просто в коробках с нарезанными газетами, кормили только свеклой и яблоками и часто сажали вместе самца и самку. Все это категорически нельзя делать.

Как размножаются аквариумные рыбки петушки?

Петушки. Такие знакомые и при этом неизвестные рыбки. Ведь обычно любители петушков мало знают о их размножении. В этой статье мы попробуем разобраться в этом вопросе. 

Домашні улюбленці допомагають боротися зі стресом у школі

Хатні вихованці корисні для психічного благополуччя і дорослих, і школярів. Собаки, рибки та інші домашні тварини не тільки допомагають дітям краще справлятися зі стресом, але й покращують їхню успішність у школі. Такими є результати дослідження Tetra, проведеного у Великобританії. Однак батьки можуть зробити більше, щоб допомогти своїм дітям у скрутні періоди.

Акваріуми корисні для душі

Наука вже підтвердила те, що шанувальники рибництва знали вже давно: спостереження за рибками, креветками та ін. в їхньому підводному світі розслабляє і сприяє хорошому самопочуттю. Стояти біля тихого плескоту ​​річки, спостерігати за водою або милуватися улюбленим пейзажем — знову і знову дослідження підтверджують, що спокійні моменти на природі допомагають людям розслабитися.

Рибки в ролі домашніх улюбленців

Приходить час, коли кожна дитина хоче власного вихованця. Адже діти люблять тварин. Але далеко не кожен вихованець може оселитися в будь-якій сім'ї. Наприклад, ви можете орендувати квартиру, де вам заборонено мати популярних домашніх тварин, таких як коти або собаки, чи в члена вашої родини може бути алергія на шерсть улюбленців. На щастя, є й інші створіння, які можуть задовольнити бажання вашої дитини завести хатнього вихованця. Фактично, риби стають усе популярнішим вибором у якості домашніх улюбленців. Вони є одними з найстаріших хребетних тварин у світі й мають безліч переваг.

Акваріуми для дітей

«Я хочу акваріум!» — діти все частіше замовляють рибок у якості домашніх улюбленців. Акваріуми і їхній підводний світ дуже захоплюють у дитинстві. Це бажання викликає безліч питань у батьків, особливо в тих, хто ніколи раніше не наважувався заводити вдома рибок: чи можуть діти самостійно доглядати за акваріумом? Які риби підходять для дітей? Який розмір акваріума підійде новачкам? Чи можна поставити акваріум у дитячу кімнату? Читайте далі, щоб дізнатися, чому для вашої дитини — чудова ідея мати власний акваріум і що вам слід враховувати в такому випадку.

Акваріум як елемент дизайну

Домашні акваріуми привертають увагу й особливо гарно виглядають у житлових кімнатах. Це більше, ніж просто місце існування для риб та інших підводних істот. Привабливий акваріум, адаптований до зовнішнього вигляду вашої вітальні, прикрасить інтер’єр і змусить замислитися відвідувачів. Також акваріуми випромінюють відчуття спокою, створюючи гостинну затишну атмосферу. Є багато способів оформити акваріум і зробити його улюбленим, якісним і сучасним доповненням вашого будинку.

Корм Savory - вкусное может быть полезным!

Корм Savory - это новинка среди кормов для домашних животных. Но, производители этого бренда - отнюдь не новички в производстве питания для наших любимцев. Состав линейки тщательно прорабатывался в течении нескольких месяцев специалистами крупнейших европейских заводов по производству питания для котов и собак, также скрупулёзно отбирались поставщики ингредиентов для этого корма класса холистик. Именно поэтому в результате мы имеем супер качественное питание, а украинский заказчик производства является гарантией доступной цены кормов.

Savory - новый корм класса холистик

В зависимости от ингредиентов из которых изготавливаются корма для домашних животных, от способа изготовления и даже от того каким образом и где выращивалось сырье для корма - от всего этого зависит к какому классу можно будет его отнести. Если разница между эконом классом и суперпремиум довольно очевидна, то отличить суперпремиум и холистик сможет далеко не каждый специалист. Разобраться в том, что же такое класс "холистик" в кормлении домашних животных мы и попробуем в данной статье.