• Currently 3/5 Stars
Доброжелательный, вежливый персонал, консультантам, с кем работала - всем спасибо, ...
Катерина Куприенко, 24.07.21 19:12
  • Currently 3/5 Stars
Фильтр для воды просто чудо!за такую скромную стоимость отлично!Быстро получила,всем ...
Татьяна, 20.07.21 17:08
  • Currently 3/5 Stars
Вы молодцы! ...
Татьяна, 20.07.21 17:00

Статьи и советы

Рибки в ролі домашніх улюбленців

Приходить час, коли кожна дитина хоче власного вихованця. Адже діти люблять тварин. Але далеко не кожен вихованець може оселитися в будь-якій сім'ї. Наприклад, ви можете орендувати квартиру, де вам заборонено мати популярних домашніх тварин, таких як коти або собаки, чи в члена вашої родини може бути алергія на шерсть улюбленців. На щастя, є й інші створіння, які можуть задовольнити бажання вашої дитини завести хатнього вихованця. Фактично, риби стають усе популярнішим вибором у якості домашніх улюбленців. Вони є одними з найстаріших хребетних тварин у світі й мають безліч переваг.

Акваріуми корисні для душі

Наука вже підтвердила те, що шанувальники рибництва знали вже давно: спостереження за рибками, креветками та ін. в їхньому підводному світі розслабляє і сприяє хорошому самопочуттю. Стояти біля тихого плескоту ​​річки, спостерігати за водою або милуватися улюбленим пейзажем — знову і знову дослідження підтверджують, що спокійні моменти на природі допомагають людям розслабитися.

Домашні улюбленці допомагають боротися зі стресом у школі

Хатні вихованці корисні для психічного благополуччя і дорослих, і школярів. Собаки, рибки та інші домашні тварини не тільки допомагають дітям краще справлятися зі стресом, але й покращують їхню успішність у школі. Такими є результати дослідження Tetra, проведеного у Великобританії. Однак батьки можуть зробити більше, щоб допомогти своїм дітям у скрутні періоди.

Акваріуми для дітей

«Я хочу акваріум!» — діти все частіше замовляють рибок у якості домашніх улюбленців. Акваріуми і їхній підводний світ дуже захоплюють у дитинстві. Це бажання викликає безліч питань у батьків, особливо в тих, хто ніколи раніше не наважувався заводити вдома рибок: чи можуть діти самостійно доглядати за акваріумом? Які риби підходять для дітей? Який розмір акваріума підійде новачкам? Чи можна поставити акваріум у дитячу кімнату? Читайте далі, щоб дізнатися, чому для вашої дитини — чудова ідея мати власний акваріум і що вам слід враховувати в такому випадку.

Акваріум як елемент дизайну

Домашні акваріуми привертають увагу й особливо гарно виглядають у житлових кімнатах. Це більше, ніж просто місце існування для риб та інших підводних істот. Привабливий акваріум, адаптований до зовнішнього вигляду вашої вітальні, прикрасить інтер’єр і змусить замислитися відвідувачів. Також акваріуми випромінюють відчуття спокою, створюючи гостинну затишну атмосферу. Є багато способів оформити акваріум і зробити його улюбленим, якісним і сучасним доповненням вашого будинку.

Корм Savory - вкусное может быть полезным!

Корм Savory - это новинка среди кормов для домашних животных. Но, производители этого бренда - отнюдь не новички в производстве питания для наших любимцев. Состав линейки тщательно прорабатывался в течении нескольких месяцев специалистами крупнейших европейских заводов по производству питания для котов и собак, также скрупулёзно отбирались поставщики ингредиентов для этого корма класса холистик. Именно поэтому в результате мы имеем супер качественное питание, а украинский заказчик производства является гарантией доступной цены кормов.

Savory - новый корм класса холистик

В зависимости от ингредиентов из которых изготавливаются корма для домашних животных, от способа изготовления и даже от того каким образом и где выращивалось сырье для корма - от всего этого зависит к какому классу можно будет его отнести. Если разница между эконом классом и суперпремиум довольно очевидна, то отличить суперпремиум и холистик сможет далеко не каждый специалист. Разобраться в том, что же такое класс "холистик" в кормлении домашних животных мы и попробуем в данной статье.

Чем кормить шотландского котенка: питание вислоухих шотландских котят

Шотландская вислоухая - это одна из самых популярных пород кошек в Украине. И не удивительно. Милые котики со взглядом как будто спрашивающим "Кто здесь?" просто не могут оставить никого равнодушными. Для здорового роста и развития котенок шотландской вислоухой требует правильного ухода, и в первую очередь кормления. Так как же правильно кормить вислоухое счастье?

Чем кормить британского котенка: питание британских котят

Котята британской короткошерстной - это ну просто полное ми-ми-ми. Но не стоит забывать, что это не только красивые мягкие игрушки. Котята - это живые существа, которые требуют к себе особое внимание и уход. Одним из важнейших аспектов заботы о вашем маленьком британце является правильное питание. Чем кормить котенка британца? Как правильно выбрать корм? Давайте попробуем это выяснить в нашей статье.

Почему аквариумные рыбки едят растения

Не все, но некоторые виды аквариумных рыбок поедают растения. Это в основном травоядные, такие как золотые рыбки. Да, именно любимицы золотые рыбки - одни из самых страшных поедателей аквариумных растений! Поэтому, если вы планируете заводить золотую рыбку или кого-то из их ближайших родственников, то не забывайте, что они не совместимы практически со всеми растениями за исключением уж слишком жестколистных.